Spolupráca
Dom na polceste História Koncepcia Plány Spolupráca Na stiahnutie 2% z dane Projekty Verejné obstarávania Média
Úvod Dom na polceste Sociálna práca Stavebná činnosť Farma Chcem pomôcť Kontakty

      Stredisko Evanjelickej Diakonie

Dom na polceste

Úvod Sociálna práca Je tu pre mladých mužov,  ktorí aj v životnej kríze  chcú kráčať ďalej. Realizuje komplexné  stavebné riešenia  aj pre Vás. Produkuje potraviny  pre  vlastnú  potrebu.

    © 2014 SED -  Stredisko evanjelickej diakonie  Dom na polceste 

Dom na polceste Stavebná činnosť Farma

Dom na polceste / Spolupráca

TELEKOM

Telekom nám poskytuje bezplatné telekomunikačné a internetové služby. Zároveň podporuje realizáciu našich pracovných prevádzok, ktoré pomáhajú klientom získať pracovné skúsenosti a byť samostatní.

NADÁCIA PONTIS

Vďaka Nadácii Pontis realizujeme projekty, ktoré podporujú pracovnú terapiu našich klientov. Tieto projekty sú financované hlavne z Nadačného fondu Telekom a ide o projekty s názvom: Dajme im nádej a Pracovná činnosť - súčasť integrácie do spoločnosti

NADÁCIA PROVIDA

Zdieľa spoločný záväzok k vytváraniu novej, informovanej a kultivovanej spoločnosti postavenej na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a empatie voči tým z nás, ktorí mali menej šťastia, menej zdravia alebo menej lásky, narodili sa do ťažkých sociálnych podmienok, alebo sú vylúčení zo spoločnosti.

NORWIT SLOVAKIA spol. s r.o.

Spoločnosť funguje od roku 1996 a jej hlavnou činnosťou je predaj a servis strojov v divízii ľahkej a ťažkej mechanizácie. Táto firma nás podporuje hlavne v oblasti pracovnej terapie.

Tatranský okrášľovací spolok

Tatranský okrášľovací spolok je občianske združenie, ktoré si kladie za cieľ ochranu a obnovu Vysokých Tatier. Naším hlavným cieľom je prispieť k pokoju a rozvoju Vysokých Tatier, aby sa v našich veľhorách obyvatelia a návštevníci cítili dobre a pokojne.

VebaBox

“Regulácia teploty zariadení” je slogan, ktorým je od roku 1987 známa  holandská spoločnosť Veba Meditemp,a.s. a teda, vývojom a výrobou špecifických zariadení s kontrolovanou a regulovanou teplotou.

 Golfový areál Black Stork (čierny bocian) vo Veľkej Lomnici má unikátnu polohu na ich južnej strane v ochrannom pásme Tatranského národného parku. Neporušená príroda, skalnaté kopce a svieži vzduch – to sú devízy, ktoré si hosť uvedomí na 120 ha plochy v prekrásnej scenérii.